\

Cart

Drogeria RENATA to sklep z 28-letnią tradycją.

Drogeria RENATA powstała 28 lat temu. Tworzenie przyjaznej atmosfery każdego dnia oraz życzliwa i profesjonalna obsługa były naszymi najważniejszymi zadaniami od samego początku. Dziękujemy bardzo wszystkim za dotychczasowe zaufanie.

Uczestniczymy w programie profesjonalnego doradztwa w farbowaniu włosów z Akademią Szkolenia Fryzjerów – konsultant HAIR SPA, podnosimy nasze kompetencje na szkoleniach i kursach.Oferujemy również Państwu porady w zakresie makijażu, udzielane przez wizażystkę z dyplomem Akademii Wizażu marki GOSH.

Mamy w ofercie również tradycyjne, gotowe produkty do farbowania, czyli marki: CASTING, FERIA, RECITAL, EXCELLANCE, WELLATON, LONDACOLOR, PALETTE, JOANNA, SYOSS.

Kolejny duży dział to zapachy damskie i męskie z serii podstawowych oraz zapachy selektywne. Poza tym proponujemy również kosmetyki do pielęgnacji i higieny ciała oraz pielęgnacji i stylizacji włosów wielu polskich i zagranicznych marek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i oczywiście jesteśmy do dyspozycji w kwestii doradzenia kosmetyku, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Nietoksyczne, profesjonalne produkty do farbowania włosów.

Naszą najważniejszą propozycją w koloryzacji włosów jest profesjonalna, nietoksyczna, eklogiczna farba PHYSIA COLOR, która jest indywidualnie dobierana w ramach programu HAIR SPA. Konsultant HAIR SPA diagnozuje potrzeby klienta w zakresie uzyskania pożądanego efektu i wypisuje klientowi receptę, która ułatwia wykonanie koloryzacji.

Duży wybór kosmetyków upiększających

W naszej ofercie znajduje się duży wybór kosmetyków upiększających, a wśród nich marki: GOSH, LUMENE, ISA DORA, PIERRE RENE oraz MIYO. Posiadamy bogatą ofertę kosmetyków do pielęgnacji twarzy uznanych producentów. Są nimi marki: GOSH, LUMENE, DERMIKA, YOSKINE, L’OREAL, GARNIER, NIVEA, DAX COSMETICS, BIELENDA PROFESSIONAL, EVELINE, ZIAJA.

Drogeria Roku 2011

Drogeria RENATA jest w Sieci KOSMETERIA, aby wspólnie tworzyć dla Państwa najlepszą ofertę produktową wspieraną fachowym doradztwem, które zostało docenione przez fachowców z branży, poprzez przyznanie tytułu Drogeria Roku 2011. Pragniemy być ulubioną drogerią dla wszystkich.